1 MusicAll

To działalność, która ma na celu kształcenie młodych ludzi (od 7 - 18 roku życia) w kierunkach artystycznych takich jak aktorstwo, wokal, taniec a wszystko za sprawą organizowanych przez Stowarzyszenie zajęć. Zajęcia, o których mowa, to połączenie wszystkich trzech wymienionych powyżej obszarów rozwoju artystycznego w formę jaką jest musical. Podczas zajęć zostaną przekazane podstawy potrzebne do tego, aby w przyszłości grać na scenie nie tylko w ramach tego projektu, ale także profesjonalnie jako zawodowy aktor.

2 Zajęcia

Zajęcia te, to jednak nie realizacja pewnych schematów i ćwiczeń powtarzanych ze spotkania na spotkanie, mających na celu jedynie przygotowanie techniczne. To przede wszystkim realizacja autorskiego spektaklu musicalowego. Specjalnie i tylko na potrzeby tego stowarzyszenia napisane zostały: scenariusz, muzyka, teksty piosenek, a także stworzona została dedykowana choreografia. Od roku 2019 oferta zajęciowa została rozszerzona o jednostkowe zajęcia grupowe lub indywidualne, oparte na jednym z elementów artystycznych (aktorstwo, taniec, śpiew).

3 Stowarzyszenie

Stowarzyszenie w ramach opłat za zajęcia (składka członkowska) zapewnia szyte na miarę kostiumy, profesjonalne aranżacje muzyczne do piosenek (podkłady muzyczne), kompletną i profesjonalną scenografię sceniczną oraz materiały do pracy na zajęciach. Spektakle będą grane w wielu teatrach w Polsce, co niewątpliwie zapewni promocję i rozgłos młodym artystom. Co roku planowana jest realizacja nowego projektu - przedstawienia oraz kontynuacja tych zrealizowanych wcześniej. Stawiamy na rozwój i ciągłość pracy, bo tylko tak rozumiana misja naszego stowarzyszenia daje gwarancję sukcesu.

40
przedstawień za nami
1510
godzin pracy
250
zakończonych zajęć
12 000
zadowolonych widzów

barteklo 1

 

Bartosz Banasik

dramaturg, kompozytor

Prezes Zarządu Stowarzyszenia "MusicALL"

(muzyka, teksty piosenek) - młody muzyk i kompozytor, aktualnie w trakcie nagrywania swojej debiutanckiej płyty, na której znajdą się jego autorskie piosenki. Pomysłodawca stowarzyszenia i autor muzyki, tekstów do piosenek oraz scenariusza. Ukończył szkołę muzyczną I Stopnia na pianinie, ponadto od lat zajmuje się śpiewaniem zarówno na potrzeby własne jak i spektakli musicalowych. Pisze także na potrzeby innych artystów, jego twórczość w tym obszarze będzie można zobaczyć już niedługo. Od 12 roku życia związany z teatrem a od 3 roku życia z muzyką (pierwsze lekcje gry na pianinie), już jako dziecko przejawiał zdolności wokalne. Student kierunku Dziennikarstwa na Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach.

darialo

Daria Resztak

choreograf

 

(choreografia, przygotowanie taneczne) - współpracowała z wieloma teatrami zarówno jako aktorka, tancerka ale także jako choreograf. Z teatrem związana od 10 roku życia, swoją osobą zasiliła wiele produkcji musicalowych, tanecznych i aktorskich. Wychowanka krakowskiego liceum o profilu tanecznym, pracowała pod okiem wielu profesjonalistów. Aktualnie artystka grupy zawodowej Chorzowskiego Centrum Kultury. Wokalnie kształciła się również w Pałacu Młodzieży w Katowicach.

 

Media o nas

Media o nas

sfera

ruda

Media o premierze musicalu "Kopciuszek"

sferaruda

Media o musicalu "W 80 dni dookoła świata

sfera

Media o musicalu "Ania z Zielonego Wzgórza

ruda

piekary