1 MusicAll

To działalność, która ma na celu kształcenie młodych ludzi (od 7 - 18 roku życia) w kierunkach artystycznych takich jak aktorstwo, wokal, taniec a wszystko za sprawą organizowanych przez Stowarzyszenie zajęć. Zajęcia, o których mowa, to połączenie wszystkich trzech wymienionych powyżej obszarów rozwoju artystycznego w formę jaką jest musical. Podczas zajęć zostaną przekazane podstawy potrzebne do tego, aby w przyszłości grać na scenie nie tylko w ramach tego projektu, ale także profesjonalnie jako zawodowy aktor.

2 Zajęcia

Zajęcia te, to jednak nie realizacja pewnych schematów i ćwiczeń powtarzanych ze spotkania na spotkanie, mających na celu jedynie przygotowanie techniczne. To przede wszystkim realizacja autorskiego spektaklu musicalowego. Specjalnie i tylko na potrzeby tego stowarzyszenia napisane zostały: scenariusz, muzyka, teksty piosenek, a także stworzona została dedykowana choreografia. Od roku 2019 oferta zajęciowa została rozszerzona o jednostkowe zajęcia grupowe lub indywidualne, oparte na jednym z elementów artystycznych (aktorstwo, taniec, śpiew).

3 Stowarzyszenie

Stowarzyszenie w ramach opłat za zajęcia (składka członkowska) zapewnia szyte na miarę kostiumy, profesjonalne aranżacje muzyczne do piosenek (podkłady muzyczne), kompletną i profesjonalną scenografię sceniczną oraz materiały do pracy na zajęciach. Spektakle będą grane w wielu teatrach w Polsce, co niewątpliwie zapewni promocję i rozgłos młodym artystom. Co roku planowana jest realizacja nowego projektu - przedstawienia oraz kontynuacja tych zrealizowanych wcześniej. Stawiamy na rozwój i ciągłość pracy, bo tylko tak rozumiana misja naszego stowarzyszenia daje gwarancję sukcesu.

 

 

Bartosz Banasik

dramaturg, kompozytor

Pomysłodawca Stowarzyszenia "MusicALL", muzyk, kompozytor oraz twórca scenariuszy i muzyki do dotychczasowych spektakli zespołu. Od 12 roku życia związany z teatrem a od 3 roku życia z muzyką (pierwsze lekcje gry na pianinie). W 2021 roku wydał książeczkę dla dzieci "Patyk z Drzewa Mądrości". Założyciel Fundacji Sztuk Scenicznych "Teatr z Odzysku".

Daria Resztak

choreograf

 

Jedna z początkowych założycielek stowarzyszenia, twórczyni choreografii do dotychczasowych spektakli zespołu. Od najmłodszych lat związana z tańcem i sceną. Na deskach teatrów wielu miast, wcielała się w różne role. Choć jej głównym atrybutem jest taniec, aktorstwo i śpiew nie są jej obce. Na przestrzeni lat tworzyła choreografie dla wielu projektów, zarówno samodzielnie, jak i jako asystentka choreografów. 

 

Klaudia Kaczmarczyk

choreograf

 

Ze stowarzyszeniem związana od samego początku, najpierw jako uczestnik, aktualnie jako jedna z prowadzących zajęcia oraz choreograf. Przez wiele lat wspierała działania prowadzące do powstawania spektakli od strony technicznej, co z pewnością przyczyniło się do tego, że przejście z jednej strony na drugą było czymś naturalnym. Związana z wieloma zespołami, gdzie odnajduje się w roli instruktorki tańca.